Home / Пријем првака / Пријем првака 2024.

Пријем првака 2024.

Данас је 240 ђака, који по први пут седају у школске клупе, ушло на врата Основне школе „Никола Тесла“ и закорачило у чаробни свет школе. Директор је њих и њихове родитеље сачекао топлим речима подршке и жељама за успешан и срећан почетак. Након тога, пуштањем балона са порукама за срећан полазак у први разред, обележен је свечани пријем првака у нашу школу и почетак њихове школске авантуре.

Распоређени у 8 одељења, (3 одељења целодневне наставе и 5 одељења редовне наставе) ђаци прваци, кренули су за својим учитељицама према својим учионицама у којима ће се упознати.

На школским клупама дочекали су их многобројни поклони. Поред бесплатних уџбеника, које је обезбедио Град Нови Сад и Министарство просвете, науке и технолошког развоја, ученици су добили поклон и од Универа, Бамбија и CareDirect Србија – Грчке интернационалне компаније.